top of page
Czego dowiesz się na spotkaniu?

  • Jaką masz zdolność kredytową. Jak się ją oblicza i od czego zależy.

  • Co składa się na oprocentowanie i jaki okres spłaty będzie dla Ciebie najlepszy.

  • Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Czym się różnią i na co zwrócić szczególną uwagę.

  • Jak zamienić dotychczasowy kredyt na nowy, oparty na korzystniejszych warunkach.

  • Jak wypełnić i jakie dokumenty są wymagane przy ubieganiu się o kredyt.

Dlaczego warto skorzystać z niezależnego doradcy kredytowego ?

Niezależny doradca kredytowy może pomóc w podjęciu decyzji, który bank wybrać. W jednym miejscu znajduje się wiele ofert bankowych, a niektóre z nich na pierwszy rzut oka mogą wydawać się bardzo atrakcyjne, ale jeśli nie wiesz, czego szukasz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierzesz niewłaściwą. Niezależny doradca kredytowy może pomóc w obiektywnym porównaniu ofert, tak aby wybór był dobrze przemyślany.

Niezależny doradca kredytowy będzie również w stanie zapewnić gwarancję najniższej ceny na wybraną ofertę, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o ukryte opłaty czy prowizje. Możesz również anulować dowolną transakcję w dowolnym momencie bez ponoszenia żadnych opłat i zobaczyć oferty w regionie Wrocławia.

Twoje korzyści

Całkowicie bezpłatnie

Za pomoc w pozyskaniu finansowania nic nie zapłacisz

Zaoszczędzisz pieniądze

Obiektywne porównanie ofert bankowych

Zyskasz dodatkowy czas

Na jednym spotkaniu złożysz wnioski do kilku banków

Bezpieczeństwo

Wnioski do kilku banków jednocześnie

Jak to wygląda w praktyce?

Najważniejsze jest pierwsze spotkanie z doradcą kredytowym. Doradca zapyta o Twoje potrzeby, przeanalizuje wszystkie parametry i zaproponuje plan, który najbardziej Ci odpowiada. Dobry doradca kredytowy może zaoszczędzić czas i pieniądze, pomagając zrozumieć, zidentyfikować możliwości poprawy i opracować plan uzyskania oczekiwanych wyników.

Zakup mieszkania, budowa domu, finansowanie firmy czy kredyt konsolidacyjny to różne rodzaje transakcji, które doradca kredytowy musi przeanalizować, zanim podejmie jakąkolwiek decyzję.

Doradca kredytowy to profesjonalista, który pomaga w procesie podejmowania decyzji finansowych. Zazwyczaj doradzają klientom, aby pomóc im w potrzebach finansowych. W związku z tym są wykwalifikowani do udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące kredytów hipotecznych oraz innych rodzajów kredytów i pożyczek. Przy zakupie mieszkania lub budowie domu dla Twojej rodziny, warto znaleźć dobrego eksperta kredytów hipotecznych. Zbierając informacje z różnych źródeł aby stworzyć dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Zrozumienie czynników wpływających na ocenę zdolności kredytowej jest niezbędne. Dochody i zobowiązania to dwa kluczowe czynniki, które decydują o Twojej zdolności kredytowej. Nawet jeśli masz wysokie dochody i niskie zobowiązania, jeśli nie masz wystarczająco dobrej zdolności kredytowej, nie będziesz kwalifikować się do najlepszych stóp procentowych, gdy ubiegasz się o pożyczkę lub kredyt hipoteczny.

bottom of page