top of page

ING - Aktualna oferta kredytu hipotecznego

Zaktualizowano: 4 mar 2022

Nowa promocja kredytu ING Bank Śląski z oprocentowaniem zmiennym


Poniżej oferta ING która obowiązywała na przełomie roku. Może przyjrzeć się jak wyglądała. Jeżeli interesują Cię najnowsze warunki cenowe znajdziesz je klikając przycisk poniżej.


Oferta Specjalna „Noworoczna obniżka cen” PLN + W6 od dnia od 14 grudnia do 9 stycznia 2022Wariant

marża

prowizja

Łatwy Start

2,09%

0%

Lekka rata

1,89%

1,25%Cel kredytu nie obejmuje konsolidacji lub spłaty kredytów udzielonych przez ING, za wyjątkiem spłaty zobowiązania hipotecznego przeznaczonego na nabycie działki pod warunkiem jednoczesnego wnioskowania o kredyt na budowę domu.

Warunki oferty:

- ROR + wpływ min 2tys/mc – brak wpływu na konto marża +0,4pp

- spełnić warunek zawarcia umowy Ubezpieczenia Indywidualnego, za pośrednictwem Banku, w dniu podpisywania Umowy o Kredyt hipoteczny, przez co najmniej jedną osobę zawierającą Umowę o Kredyt hipoteczny. Wiek tej osoby w dniu złożenia wniosku o zawarcie umowy ubezpieczenia (dzień podpisania Umowy o Kredyt hipoteczny) musi wypełnić warunek kryterium wieku zawarty w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dla wybranego wariantu Ubezpieczenia Indywidualnego, rezygnacja marża +0,4pp

- Aplikacja Moje ING - Każda z osób zawierających umowę o Kredyt hipoteczny zobowiązana jest posiadać lub założyć przed podpisaniem umowy o kredyt hipoteczny, system bankowości internetowej. Posiadanie systemu bankowości internetowej jest wymagane przez cały okres kredytowania.

- Zgoda na weryfikacje behawioralną.Pakiety ubezpieczeniowe:

  • Nationale Nederlanden

Opcja Życie Plus: 0,035% x saldo zadłużenia w dniu płatności raty kredytu (jeśli w dniu złożenia wniosku masz do 50 lat albo bierzesz kredyt do 700 000 zł).


Opcja Bezpieczny Kredyt Ochrona z Nationale-Nederlanden: 0,055% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty (jeśli w dniu złożenia wniosku masz do 50 lat), limity kredytu do 50 lat do 1 500 000 zł


Opcja Bezpieczny Kredyt Ochrona z Nationale-Nederlanden: 0,12% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty (jeśli w dniu złożenia wniosku masz ponad 50 lat), limity kredytu powyżej 50 lat - do 1 000 000 zł


  • Aviva

Ochrona Życia Plus z Avivą: 0,035% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu (jeśli w dniu złożenia wniosku masz do 50 lat albo bierzesz kredyt do 700 000 zł)


Bezpieczny Kredyt Ochrona z Avivą i Prosta Ochrona z Avivą: 0,055% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu (jeśli w dniu złożenia wniosku masz do 50 lat), limity kredytu do 50 lat - do 1 500 000 zł


Bezpieczny Kredyt Ochrona z Avivą i Prosta Ochrona z Avivą: 0,14% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu (jeśli w dniu złożenia wniosku masz powyżej 50 lat), limity kredytu powyżej 50 lat do 600 000 złOprocentowanie zmienne – oprocentowanie Kredytu hipotecznego, które stanowi sumę:

a) wskaźnika referencyjnego WIBOR 6M

b) marży Banku.

Marża Banku jest stała przez cały okres kredytowania, z zastrzeżeniem przypadków przewidzianych w Umowie o Kredyt hipoteczny. Zmiana wartości wskaźnika referencyjnego WIBOR 6M wpływa na oprocentowanie Kredytu hipotecznego czyli na wysokość miesięcznej raty tj. jeśli wskaźnik referencyjny WIBOR 6M wzrośnie, rata również wzrośnie/wskaźnik referencyjny WIBOR zmaleje – rata zmaleje. Jeśli wskaźnik referencyjny WIBOR 6M wyniesie zero lub mniej, oprocentowanie Kredytu hipotecznego będzie równe marży Banku. Oprocentowanie podlega aktualizacji na warunkach określonych w Umowie o Kredyt hipoteczny.

0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


Zapisz się, aby otrzymywać aktualizacje

Dziękujemy za dokonanie subskrypcji!

bottom of page